KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14613353
nr 1461 3353
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, blandteknik, Perspective Japonaise 373. Blandteknik, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x37 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:33:17
1.000 kr
1.200 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd